В Гърмен се проведе футболна среща между детските отбори на СОУ – Гърмен и СОУ – Хаджидимово

10399427_750268215067255_734473255263042040_n

В СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, с. Гърмен се проведе футболна среща между детските отбори на СОУ – Гърмен и СОУ – Хаджидимово. Това е началото на едно ново сътрудничество в областта на спорта, културата и образованието между двете училища. Футболният мач протече много оспорвано и предизвика много емоции. В началото отборът на Гърмен поведе в резултата и в края на полувремето имаше 2 гола актив. В началото на второто полувреме гостите не само, че изравниха, но и поведоха в резултата. В крайна сметка домакините се активизираха и мачът завърши наравно – 8 – 8. От гостите се отличиха голмайсторът Иван Иванов отбелязал 4 гола, защитникът Любомир Терзиев и вратарят Александър Мандаджиев. От домакините хеттрик реализираха Руси Русев и Виктор Киряков, а вратарят Ангел Билюков се справи отлично на вратата. През цялото време публиката подкрепяше своите любимци. Треньорът на домакините изненада всички с вкусна торта. Директорът на училището връчи грамоти и шоколади на всички футболисти, като ги поздрави за добрата игра. Гостите от Хаджидимово останаха приятно изненадани и поканиха домакините на среща – реванш в края на месеца.