Трета поредна победа за ХК „Пирин-64“ гр.Гоце Делчев.

Пиринци се наложиха като гости над отбора на ХК „Локомотив“ гр.Мездра с (26:35). Мачът се игра в залата на Национална Спортна Академия (НСА) и започна доста равностойно. Малко след 5 минута, нашите момчета заиграха много силно в защита и с 5 поредни гола поведоха с 9 на 3. В течение на мача разликата постепенно се увеличи и полувремето завърши с 9 гола преднина (10:19).
Второто полувреме започна с няколко смени в състава на ХК „Пирин-64“, като треньорът на отбора Николай Пиргов, пусна в игра всички свои възпитаници. Те влезнаха добре в мача и успяха да задържат преднината си като мачът завърши 26 на 35.
Другата седмица нашите момчета почиват, но на 24.10 в Арена Неврокоп ще се изправят срещу миналогодишния първенец в А „РХГ“ ХК „Шумен“ гр.Шумен.