“Нефтохимик” победи “Пирин” Гоце Делчев с 2:1

Пирин ГД

“Нефтохимик” победи “Пирин” Гоце Делчев с 2:1 в мач без значение. Двата отбора вече са изпаднали и направиха добър мач на стадиона в Созопол. Домакините поведоха с гол на Николай Костов, а Борислав Хазуров изравни в 66-та минута за “Пирин” Гоце Делчев. Той пропусна последните две срещи на неврокопчани – едната заради наказание, другата заради контузия. В 71-та минута обаче “Нефтохимик” вкара победния гол. Той бе изработен от синовете на двама известни футболисти от не толкова далечното минало. Галин Димов проби отдясно и подаден точно на Михаел Орачев, който с точен удар донесе победата на бургазлий. Първият е син на Диан Петков, а вторият на бившето “орле” и дългогодишен футболист на “Нефтохими” Малин Орачев.

В понеделник “Пирин” Гоце Делчев приема “Берое” в последното си домакинство в “А” група.

Автор: Стефан Дамянов, E79 News