След второто полувреме на „Пирин“(Гоце Делчев) отбеляза още 1 гол за успеха срещу „Пирин“(Разлог) с 3:0

Развоят на събитията не се промени и през втората част, което логично доведе до 3-те точки за неврокопчани

В 50-та минута Костадин Кацимерски с глава би над вратата след центриране на Петър Алгерин. В 56-та Борислав Хазуров намери Георги Калайджиев в наказателното поле на разложани тим, но шумът му мина до страничната греда. В 67-та минута след невъздържана реакция при съдийско отсъждане на скамейката на гостите помощникът Тихомир Добрев бе пратен на трибуните от главния арбитър Ивайло Младенов. Две минути след това Атанас Спиров проби самостоятелно стреля силно, но Петър Палаханов изби, при добавката Борислав Хазуров на Ели напречната греда, след това при третия опит Томи Костадинов направи 3:0. В 72-та минута Борислав Хазуров можеше да отбележи след ала Пола, но вратарят на гостите спаси отново. Малко по-късно Мариян Ловков стреля опасно, но над вратата. Опит на Костадин Кацимерски за удар за малко да изненада неприятно Ангел Юсев, който обаче успя все пак да се справи с опасността.