ЕКСКЛУЗИВНО!!! „Пирин“(Гоце Делчев) води след първите 45 минути като гост на „Вихрен“

Резултатът до почивката е 0:2 в полза на неврокопчани, които играят без трайно контузения Любомир Витанов

Гоцеделчевци поведоха в резултата след 35 мин. игра чрез новото си попълнение Томи Костадинов, който към момента оправдава цялото доверие към него. Той се възползва от една добра топка и от средна дистанция я прати зад голлинията на домакините. След това в самия край на първата част след рикошет топката стигна до Борислав Хазуров, който удвои резултата.

За момента неврокопчани играят в оптималния си състав, с който се очаква да излязат и в мача за Купата на България тази сряда срещу „Ботев“(Пловдив). В играта на гоцеделчевци прави впечатление пестеливото и разумно представяне, в което явна цел е пестенето на сили. За разлика от миналата неделя, сега играчите на „Пирин“ имат далеч по-голяма съсредоточеност и са много по-съсредоточени.

ОЧАКВАЙТЕ ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК, САМО В ТОП ПРЕСА!