Банско катастрофира във Враца с 4:0

„Ботев“(Враца) спази обещанието къ своите фенове и постигна категорична заслужена победа над Банско във втория кръг на Втора лига

Домакините надделяха с 4:0 независимо от това, че играха с човек по-малко почти 70 минути, което показва беззъбието, безидейността и абсолютната липса на конценрация у хората на Петко Медвецки. Домакините от Враца играха с човек по-малко от 35-ата минута на двубоя, след като голмайсторът на първото попадение Павел Петков беше изгонен. Бившият футболист на „козлите“ отиде по-рано под душовете, след като откри още в 15-ата минута Павел Петков, след като бе намерен след центриране на Стойчев като остана съмнение за засада. Малко по-късно от спортна дузпа Венцислав Иванов удвои резултата. Последва и червения картон за Павел Петков, който влезе ненужно остро в краката на Джейхан зайденов. Това обаче не донесе някаква промяна на терена и останали с човек по-малко домакините продължиха да нападат и Денис Цолев направи резултата класически в 40-ата минута на двубоя. През втората част гостите от Банско нацелиха и греда в 48-ата минута, но топката така и не попадна във вратата на врачани. В 90-ата минута Ивайло Цветанов оформи крайния резултат. След успеха „Ботев“(Враца) записа първите си 3 точки, а Банско е с 1 точка след равния у дома с „Етър“ в първия кръг. видя се обаче, че нещата в лагера на „козлите“ не вървят и те ще трябва да предприемат спешни мерки, за да не позволят да се случи нещо по-лошо.