„Пирин“ (ГД) стигна кота 100 през сезона с 10 гола в Г. Драглище

„Пирин“ (ГД) стигна кота от 100 отбелязани гола в АОГ „Места“ на четвърта благоевградска лига с победа като гост над „Ураган“ (Горно Драглище) с 10:2. Неврокопчани играха в доста различен състав в сравнение с предишните срещи, защото дадоха възможност за изява на по-млади футболисти. Независимо от това пиринци решиха мача още до почивката, която дойде при 7:0. Начало на голеадата за лидера в класирането даде Мартин Динов, който в 6-та мин. завърши с лекота добра атака на своя тим. 5 минути по-късно Динов удвои, а с попадения на Ангел Джунов (21, 23) резултатът стана 4:0. В 25-та мин. наставникът Димитър Крушовски извади М. Динов, заради няколко твърде рискови влизания в краката му. Заедно с него бе сменен и другият нападател А. Джунов. В 32-та мин. се разписа Даниел Головодов, който игра пълни 90 минути в тази среща. В 36-та мин. Абдула Кичуков покачи на 6:0, а малко преди края на първата част пак той бе точен за 7:0. През второто полувреме гоцеделчевци видимо свалиха оборотите и заиграха в тренировъчно темпо, а домакините се възползваха, за да отбележат в 54-та и 62-та мин. „Пирин“ (ГД) отговори чрез Христо Бацалов (67, 78), а крайното 10:2 оформи Кичуков (81).