Млади таланти от „Джудо Неврокоп“ спечелиха медали на международен турнир

Млади надежди в джудото от спортен клуб „Джудо Неврокоп“ град Гоце Делчев се завърнаха с медали от международен турнир по джудо за деца ,,Перун“. В престижното съревнование взеха участие 500 представители на 27 клуба от България, Молдова и Гърция.

Отборът на гоцеделчевските джудисти от спортен клуб „Джудо Неврокоп“ с треньор Иван Разманов спечели 6 медала на престижния турнир.

Илия Белчев стана шампион и завоюва златния медал в тежка категория, след като разгроми конкуренцията и заслужено се изкачи на първото място на почетната стълбичка.

Младата джудо надежда Дарена Йорданова преодоля петима състезатели – четири момчета и едно момиче и спечели сребърното отличие.

Четирима състезатели на спортен клуб „Джудо Неврокоп“ град Гоце Делчев донесоха брозновите медали от турнира. Бронзови медалисти са Никола Спиров, Спас Адамов, Радост Къдрева и Иван Вранчев .

Изключително достойно се представиха младите таланти в джудото Ефе Кади и Димитър Стоянов, които са в топ 5 в своите категории.