ТРИ МЕДАЛА ЗА ТАЕКУОН-ДО КЛУБ “ХОУК-БАНСКО“

На провелото се от 8 до 10 март Държавно първенство по кик-бокс в стил лоу-кик, клуб „Хоук-Банско“ спечели три сребърни медала. Най добрите състезатели на клуба направиха дебют в този стил.

Катрин Гемкова нямаше съперници в своята категория и се наложи да играе в по-горна категория срещу състезателка, по-тежка от нея с 20 кг, поради което остана на второ място. 🥋Мартин Димитров победи фаворитите в категорията си още в първите две срещи, контузия обаче го спря да играе на финала и остана втори. Отлично се представи Мария Котиркова, която спечели сребърен медал в категория до 48 кг, а Стилян Бояджиев също записа победа, но отпадна преди медалите.

Треньорът Николай Кехайов е изключително доволен от представянето на своите състезатели в първото състезание в стил лоу-кик, който е един от най-тежките в кик-бокса.