Децата на „Неврокоп“ и „Бела“ си поделиха точките, кърналовци с втора победа вкъщи

FK_NeVrOkOp-410x410

ОФК „Беласица“ и ФК „Неврокоп“ разделиха точките в областното първенство набор 2000, завършвайки 1:1 в Гоце Делчев. През първата част ини­циативата имаха гостите и ка­питанът им Велик Петков вка­ра от пряк свободен удар в 23- та мин. Домакините се окопи­тиха след почивката и в 49-та мин. изравниха чрез Георги Сепетчиев, който стреля пре­цизно покрай Георги Димит­ров.

Ден по-късно „Огражденец“ /Кърналово/ записа домашна победа с 4:1 над „Пирин“ /Рз/. Подопечните на Андон Янкулов си осигуриха надеж­дна преднина с попадения на Йордан Ташев в 6-та и 15-та мин., преди разложени да се върнат в мача с попадението на Петър Попадиин в 23-та мин. В средата на второто полувреме Сашо Стоянов възстанови разликата от два гола, а 10 минути преди края точен бе Александър Бараков.