Хандбалистите на „Пирин“ Гоце Делчев – бронзови медалисти за 2022 г.

На решаващ плейоф за трето и четвърто място в Републиканския шампионат по хандбал, очаквано, отборът на Хандбален клуб „Пирин“ – Гоце Делчев, победиха впечатляваният резултат 33:23, съперникът си от ХК „Спартак“, Варна. И през двете полувремена неврокопчани доминираха с играта си в един много динамичният и красив мач. Срещата бе наблюдавана от представители на Българската федерация по хандбал.

При много радостна и емоционална атмосфера бяха връчени отличията на плейофита. Класиралите се на четвърто място, отличителният знак на гостите от Варна връчи зам. кметът на община Гоце Делчев, Богдан Боцев. А купата и бронзовите медали за класиралите се на трето място в Републиканския шампионат по хандбал за 2022 г., бяха връчени лично от кметът на община Гоце Делчев, Владимир Москов.

На нашите многобройни читатели и зрители предлагаме интервю с наставникът на домакините, Николай Пиргов и разширен видео материал с най-интересните моменти от мача.