ФК „Огняново“ мачкат наред

Разгром за гостите от Малеш Микрево

Отборите на ФК „Огняново“ Огняново и ФК „Малеш-Микрево“ Микрево завършиха при резултат 5:0.

Старт на разгрома даде номер 9 – Крум Марков с попадение още в 3-та минута на двубоя. Второто попадение в срещата вкара номер 10 – Иван Вакареев в 36-та минута, който е бивш състезател на тима от Микрево. Така завърши и първата част на срещата.

През второто полувреме паднаха още 3 попадения. Първото бе отбелязано в 49 минута от неостаряващия номер 5 – Красен Пингов, който се появи от пейката.

Четвъртият гол бе дело на номер 7 – Велин Низамов, който отбеляза в 56 минута. Крайният резултат оформи Красен Пингов, който вкара втория си гол в мача, в 62 минута.

Въпреки разгромния резултат, отборът на гостите не се представи зле. Те имаха доста проблеми при статичните положение, което им изигра лоша шега.

Мачът бе коректен като премина без наказателни картони.