Юноша на „Пирин“ Бл се разписа за „Пирин“ ГД

пирин гд

Юношата на „Пирин“ Благоевград Йордан Шкевов вкара гол за новото равенство на „Пирин“ ГД. Неврокопчани направиха трето поредно равенство на стадиона в Гоце Делчев срещу втородивизионния „Раковски“. И двата гола в мача паднаха в заключителните 30 минути на двубоя. Шкевов откри резултата след час игра, а 10 минути преди края на мача Запрян Запрянов изравни и оформи крайното 1:1. Отборът на „Раковски“ е воден от бившия треньор на „Банско“ Красимир Манолов- Малкия орел и е на подготвителен лагер в курортния град. В сряда Манолов изгледа и контролата между „Пирин“ Бл и „Банско“, тъй като отборът на „Раковски“ в първите кръгове има гостуване в Благоевград.
Йордан Шкевов доскоро бе част от юношеските формации на“ Пирин“ Благоевград. Наставникът на неврокопчани Йордан Боздански познава добре качествата на юношата и го покани в отбора си. „Пирин“ ГД вече направи три поредни равенства в контролите и все още няма загуба, а в събота сутринта приема на своя стадион и тима на „Банско“.