“Пирин” Благоевград с нова победа в контролите

"Пирин" Благоевград

“Пирин” Благоевград победи “Пирин” Разлог с 2:0 и спечели втора поредна победа в предсезонните контроли. Двубоят се игра в Елешница, а “орлетата” вкараха по един гол в двете полувремена. Дежурният голмайстор Владислав Златинов откри резултата след половин час игра и асистенция на Васил Туджаров. Само преди няколко дни той вкара попадението и при първата победа на “Пирин” в Добринище срещу “Брегалница” Щип. В 58-та минута, след центриране от фаул и заучено положение, Юлиян Попев засече топката отблизо за крайното 2:0.

Неприятна контузия в края на мача получи Румен Сандев. След сблъсък бранителят е със счупен нос и е транспортиран до болница в Благоевград.

Следващата проверка на “Пирин” Благоевград е в събота с “Локомотив” в София от 18:00 часа.

Автор: Стефан Дамянов, E79 News