Петър Златинов пред ТОП ПРЕСА! Банско е корав противник и въпреки загубата у дома не е за подценяване

Въпреки загубата си, Банско е корав противник. У дома играят здраво момчетата което е радващо. При 0:2 ние си въобразихме, че победата ни е сигурна, отпуснахме се и само за около пет минути Банско не само че изравниха а и поведоха с един гол/3:2/.Това каза след мача наставникът на ФК „Вихрен“, Петър Златинов.

Ще припомни на нашите зрители и читатели, че драмата стана пълна след час игра, когато играчите на Банско стигнаха до пълен обрат само за 5 минути. Точни бяха Смаил Креболиев , Владимир Кабранов от фаул и  капитанът на козлите Петър Лазаров, който донесе пълния обрат за 3:2. Двубоят завърши със съкрушителният за банскалии резултат 3:4, но със сигурност е доставил удоволствие на зрителите на стадион “Свети Петър“ в Банско.

Поради проявеният интерес от читатели и зрители публикуваме интервюто с наставникът на ФК „Вихрен“ Петър Златинов, което той даде специално за Топ Преса.