17-годишните футболисти на „Пирин“ загубиха срещу „Септември“(София)

Юношите на Пирин Благоевград загубиха от Септември София с 0:1 в отложена среща от елитната група до 17 години

Двата отбора направиха здрав мач на базата в село Рилци, а гостите имаха късмета да вкарат победния гол седем минути преди края на срещата.

Негов автор бе влезлия като резерва Теодор Белнейски със страхотен удар под гредата от около 25 метра. Октай Ахмедов за Септември и Иво Михайлов за Пирин пропуснаха чисти положения през второто полувреме. Особено красиво бе изпълнението на Михайлов който се опита да прехвърли вратаря от разстояние.

През първото полувреме и двата отбора играха предпазливо и почти нямаше положения и пред двете врати. И двата отбора  имаха претенции  към съдийството на Георги Николов.