„Изтребител“(Ново Делчево) загуби у дома

Авторитетна победа постигна мъжкият отбор на “Огражден – 1955”(Първомай) на терена в Ново Делчево

С много добра игра те победиха „Изтребител“ като гости с голове на Илиян Кочев и Динчо Георгиев. В самия край на първото полувреме резултатът бе открит за домакините след колективна грешка на защитата на гостуващия тим. На два пъти Динчо Георгиев и Ивайло Златков не бяха точни отблизо срещу вратаря на „Изтребител“. Втората част на срещата бе изпъстрена с много динамични моменти и доста голови положения пред двете врати. В 65-та минута Ивайло Златков изведе по перфектен начин Илиян Кочев в наказателното поле на домакините, и резултатът бе изравнен за 1:1. Второто попадение за 1:2 бе дело на Динчо Георгиев, който също се възползва от перфектен пас на Ивайло Златков. Нови пропуски до края на срещата направиха Ивайло Златков и Динчо Георгиев за отбора от Първомай. В тази среща вратарския пост зае Атанас Пановски, защото Илия Точков и Кирил Вангелов отсъстваха.