АПИ призовава всички пътуващи да спазват указанията, да намалят скоростта и да се движат с повишена предпазливост

Внимание шофьори: Повишено внимание по път II-84 Якоруда – Разлог в района на Краище заради почистване на окоп

Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) информира, че движението по път II-84 между Якоруда и Разлог в района на Краище се осъществява с повишено внимание. Причината за това е извършването на почистване на облицовъчен окоп по трасето.

За безопасността на водачите и поддържането на нормален трафик в участъка са поставени пътни знаци, които регулират движението и предупреждават шофьорите за необходимостта от допълнително внимание.

АПИ призовава всички пътуващи да спазват указанията, да намалят скоростта и да се движат с повишена предпазливост, докато трае почистването на окопа, за да се избегнат инциденти и да се гарантира безопасността на участниците в движението.

{{ reviewsOverall }} / 5 Users (0 votes)
Rating0
What people say... Leave your rating
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Start typing and press Enter to search