„Марек“ победи „Вихрен“ като гост

Домакините от курортния град отстъпиха с 0:2 в среща от 14-ия кръг на югозападната трета лига

Гостите от града на барикадите надделяха, след като отбелязаха по един гол в двете полувремена. Първият падна в 37-та минута, а негов автор стана Даниел Георгиев. Вторият пък дойде в последната минута на срещата, когато се разписа резервата Иван Янчев.

Успехът на Цветан Видински и компания сложиха край на серията от 4 поредни срещи на „Вихрен“, в които не бе усетил вкуса на загубата.

В тях отборът от Сандански имаше и три победи, въпреки че е воден временно от тандема Тодор Мечев – Емил Тренков.

С този мач пък изтекоха и наказанията на двама ключови футболисти на „Марек“ Росен Йорданов и Радостин Джогански. Те пропуснаха последните три срещи на отбора си.