„Марек“ изпусна „Рилски спортист“

Дупничани не успяха да надделеят, след като играха с човек повече повече от половин час

Тимът от града на брикадите завършиха наравно 1:1 със съседите от Самоков, независимо от това, че бяха по-активния отбор. През първото полувреме играта бе накъсввана от множество нарушения, като главния съдия Иво Андреев отсъди близо 30 преки свободни удара, с което може би подобри някой от рекордите в Европа, а и света. Второто полувреме започна с положение за „Марек“, но топката срещна страничната греда. В 62-та минута за втори жълт картон бе изгонен Янко Ангелов от Рилски спортист. В 70-та минута Чечев откри резултата след изпълнение на пряк свободен удар и не добра намеса на вратаря Райчев. В 80-та минута Кръстовчев оставен сам в наказателното поле уцели отново страничната греда. В 86-та минута след изпълнение на ъглов удар Васко Киров с глава вкара топката в мрежата на Младенов.