„Септември“(Симитли) загуби от столичани

Юношите старша възраст на тима претърпяха поражение с 1:2 от „Ботев“(София)
Мачът, който се игра на стадион „Арена“ Крупник стартира неприятно за домакините, които се оказаха догонващи в 10-ата минута, когато резултатът бе открит. В 15-тата минута обаче симитличани изравниха за 1:1 с  попадение на Росен Богоев с далечен удар от разстояние. След половин час игра обаче гостите се възползваха от добра възможност за попадение и оформиха крайното 1:2.
През втората част на срещата пред младите надежди на „Септември“ се отвориха отлични възможности за няколко гола, но никой от тях не бе реализиран. Въпреки резултатът, треньорът на старшата възраст Спас Стоименов, бе доволен от играта в този мач, считайки това, че мотивацията и старанието на неговите футболисти са били на по- високо ниво.