Виктор Шишков отбеляза първия си гол за тима на Банско, който обаче удари дъното и продължи да дълбае.

Банско претърпя поражение с 1:3 от „Витоша“(Бистрица) и вбеси до последно своите фенове, които напразно се надяваха да видят най-сетне успех за своите

От своя страна хората наbansko Петко

?????????????

Играчите на „Витоша“(Бистрица) дойдоха в Банско и победиха

Медвецки пропспаха първото полувреме, когато може да бъде запомнено оедно положение на Георги Фикийн, когато от близо след центриране на Цветан Варсанов на скорост намери тялото на противниковия вратар. Последва и слаб удар на Петър Лазаров, с което бяха изчерпани всички по-сериозни опасности пред противниковата врата. В герой на мача се превърна роденият в Симитли Китан Василев. Той вкара два гола в

виктор шишков

Виктор Шишков отбеляза попадението за Банско броени часове след завръщането си в отбора, но не успя да помогне да се спаси поне точката

последните 8 минути на срещата и донесе победата на столичния отбор. Василев е преотстъпен от „Славия“ на Витоша за една година.

КАКВО СЕ СЛУЧИ НА СТАДИОН „СВЕТИ ПЕТЪР“ В БАНСКО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ САМО НА НАШИЯ САЙТ В ЗАПИСА НА МАЧА МЕЖДУ ДВАТА ТИМА!!!