НА ЖИВО: „Пирин“(Гоце Делчев) – „Свобода“(Пещера)

Мачът може да следите тук на сайта на ТОП ПРЕСА! Hачало на срещата от втория кръг в Югозападната Трета лига лига.

СЪСТАВИТЕ НА ДВАТА ОТБОРА:

„Пирин“(Гоце Делчев): Ангел Юсев, Атанас Спириев, Георги Самокишев – к, Мартин Газиев, Иван Спахиев, Мариян Ловков, Радослав Анев, Живко Грозданов, Радослав Моллов(57  Кристиян Стоилов), Борислав Хазуров, Леон Илиев(57 Боян Банков)  (Резерви: Костадин Янев, Александър Георгиев, Михаил Михайлов, Ибрахим Мехремски, Боян Банков, Кристиян Стоилов,
Борислав Шабанов)

СТАРШИ ТРЕНЬОР: Анатоли Тонов

„Свобода“(Пещера): Станислав Томов, Тодор Динчев, Венцислав Димитров, Цветослав Козовски, Заприн Голачки, Младен Манов – к, Стефан Стоичков, Мартин Маринов, Костадин Харизанов, Атанас Велев, Атанас Трендафилов (Резерви: Стефан Кошлуков, Янаки Пискюлев, Денис Кърджалиев, Николай Кръстанов)

СТАРШИ ТРЕНЬОР: Стоил Фърцов

Главен съдия: Любослав Любомиров (Перник)  (Перник)
І помощник: Даниел Петракиев (Перник), IІ помощник: Виктор Лазаров (Перник)

ІV съдия: Владислав Светославов,

Деж. делегат: Николай Марков(Сандански)

2-а минута Борислав Хазуров навлезе опасно в наказателното поле на „Свобода“, защитник на гостите го блокира

9-а минута Живко Грозданов от границата на наказателното поле стреля, но вратарят Станислав Томов лови точния му, но не много силен удар

12-а минута Пълно преимущество на играчите на домакините, които са притиснали съперника в собствената му половина

17-а минута Радослав Моллов центрра Живко Грозданов с глава стреля вратарят Станислав Томов избива в ъглов удар с върха на пръстите си

18-та минута След ценртриране на Радослав Моллов Георги Самокишев засече от границата на малкото наказателно поле, но отново вратарят спасява топката на самата голлиния, а защитник на „Свобода“ изчиства далеч от собственото наказателно поле

24-та минута Опит за акробатично изпълнение на Борислав Хазуров, но неточно, далеч от целта

27-ма минута Гостите влизат за първи път в наказателното поле на „Пирин“ Стефан Стоичков намери Цветослав Козовски, а Ангел Юсев лови

28-а минута ГОЛ! След спъване Мартин Газиев на около 30 метра от вратата Георги Самокишев изпълни специалитета си от пряксвободен удар и праща неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на противниковата врата

31-ва минута Венцислав Димитров от гостите извършва грубо нарушение срещу Леон Илиев и получава жълт картон, а пр последвалия пряксяободен удат шут на Мартин Газиев топката минава над вратата

39-та минута Шут на Живко Грозданов с мъка избит от вратаря на гостите, топката попадна у Мартин Газиев, който също отдалеч би, но отново Станислав Томов е герой за своите и спасява топката

42-ра минута Удар на Атанас Спириев, топката минава на сантиметри от дясната греда

45-ра минута След мелле топката попада у Мартин Газиев, който би от далеч, но в опасна близост до дясната греда

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ 1:0 за „Пирин“(Гоце Делчев) след гола на Георги Самокишев

49-та минута Шут на Георги Самокишев от пряксвободен удар минава над вратата

51-ва минута Жълт картон за Мариян Ловков след грубо влизане в краката на съперников футболист

52-ра минута Жълт картон за вратаря Станислав Томов заради бурен протест срещу съдията

57-ма минута Две смени в „Пирин“(Гоце Делчев) – на мястото на Радослав Моллов влиза Кристиян Стоилов, а Леон Илиев е сменен от Боян Банков

58-та минута ГОЛ! След разбъркване, топката попада у Борислав Хазуров, който се завъртя и прати топката за втори път в противниковата мрежа

65-та минута Атанас Велев изведе зад гърба на защитата Костадин Харизанов, който излезе сам срещу Ангел Юсев, който прояви хладнокръвие и отне топката от краката му

67-ма минута Тодор Динчев от отбора на „Свобода“ фаулира Иван Спахиев, за което получава жълт картон

68-ма минута Страховит шут на Георги Самокишев от пряксвободен удар топката минава на сантиметри от напречната греда

71-ва минута Жълт картон за Живко Грозданов, който се опитва да бави при построяването на стената за пряксвободен удар на гостите от ляво на вратата на „Пирин“

80-та минута За нарушение срещу Радослав Моллов и последвала разправия със страничния съдия Венцислав Димитров получава втори жълт картон и оставя отбора от Пещера с човек по-малко

81-ва минута Мариян Ловков пробва ала Пиола, но ударът му среща тялото на противников защитник малко преди голлинията

82-ра минута Смяна в отбора на гостите на мястото на Костадин Харизанов влиза Денис Кърджалиев

82-ра минута След заучено изпълнение на пряксвободен удар Георги Самокишев на границата на наказателното поле, Мартин Газиев, който прати топката застрашително до лявата греда на вратата на „Свобода“

85-та минута Смяна в отбора на гостите. излиза Мартин Маринов, влиза Янаки Пискюлев

88-та минута Смяна в отбора на „Пирин“ на мястото на Мариян Ловков в игра влиза Ибрахим Мехремски

89-ма нинута ГОЛ!  След изпълнение на ъглов удар Борислав Хазуров  на точното място в наказателното поле на „Свобода“ и прави резултата 3:0

Край на мача, победа с 3:0 за „Пирин“(Гоце Делчев) над „Свобода“(Пещера)!!!