ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО! С много емоции представиха окончателния състав на Пирин /ГД/ на контролата с Беласица с резултат 2:1

Неописуемо емоционално представиха пред обществеността в събота на градския стадион в Гоце Делчев, окончателния състав на обновеният Пирин. За да повдигнат адреналина и празничното настроение, преди контролният домакински мач на Пирин/ГД мач с „Беласица“ Петрич, за феновете пяха популярни фолк и поп изпълнители.

За радост на многобройните си фенове, в последната си контрола неврокопчани категорично бяха по-добрият отбор на терена. На двубоят с вечният си опонент, пиринци владяха по-често топката. „Черешката на тортата“ за феновете на Пирин бе Борислав Хазуров, който в първото полувреме, дари публиката с два гола в рамките на по-малко от три минути. Хазуров порази на два пъти вратата на петричанци в 33-та и 36-та минута на първото полувреме. За гостите от Петрич в 63-та минута, Красимир Шапкаров с далечен удар реализира утешителният гол за гостите. Така бе оформен окончателният резултат 2:1

Топ Преса и този път остава вярна на традицията си и предлага на многобройните си зрители и читатели подробен запис на мача с най-хубавите моменти които включват и трите гола. Днес по-късно очаквайте интервюта със ст. треньорът на Пирин /ГД/ Анатоли Тонов и завърналият се от Лудогорец, Александър Георгиев, които ще разкрият интересни за феновете нещо „от кухнята“ на отборът

Следващият мач на Пирин/ГД/  за шампионата е на 14.08. /неделя/, когато ще гостува в Пазарджик с местия Хебър който се очертава като най-големият конкурент на неврокпчани за влизане в „Б“ група