Гоцеделчевецът Георги Търтов бележи за ЦСКА 2

Това се случи по време на контролата със „Спартак“(Плевен), която завърши 3:1 за „армейците“

Това бе втора контрола за подготовката, а неврокопският футболист отбеляза третото попадение за своите. Двубоят се игра в Ловеч, а място на терена в Ловеч освен него намериха и другите му двама земляци Павел Головодов и Ангел Лясков. Тримата показаха отново много силна игра, а на практика присъствието от гоцеделчевския край бе още по-масирано, имайки предвид, че в редиците на плевенчани бе Владимир Каптиев.

павел головодов

Павел Головодов започна единствен като титуляр сред тримата неврокопчани в ЦСКА

За разлика от предния двубой единствено Павел Головодов започна титуляр за ЦСКА 2, докато останалите двама се присъединиха към съотборниците от резервната скамейка.

ангел лясков

Ангел Лясков влезе резерва, като Георги Търтов и имаше на свой ред да отбележи попадение

Иначе мачът тръгна по-добре за плевенчани. Четвърт час след началния съдийски сигнал те водеха в резултата с попадение на Иво Иванов от дузпа. Последваха още две опасни атаки, но Стефан Христов и именно Владимир Каптиев не успяха да вкара, за да увенчаят активната си игра с попадението. В края на полувремето червената селекция на Стамен Белчев изравни чрез Милчо Ангелов.

Развръзката настъпи веднага след почивката. В 54-ата минута Добромир Бонев оползотвори пас на Васил Попов за 2:1. Минути по-късно Ангелов пък изработи гола на Георги Търтов – 3:1. В оставащите минути „армейците“ уцелиха греда чрез Ангел Лясков. Младият Кристиян Иванов пък пропусна да направи загубата на плевенския тим по-почетна.