Пирин Благоевград и Ботев Пловдив завършиха при резултат 2:2

Pirin-Botev-Plovdiv-2_2Голова драма в Благоевград. Отборите на OФК Пирин и Ботев (Пловдив) сътвориха същинска драма в Благоевград в последен мач от 22-ия кръг на “А” група. Пловдивчани и благоевградчани завършиха с равенство 2:2 след четири попадения през втората част, а последните две от тях паднаха след 90-ата минута. Първият гол бе за гостите от Пловдив, когато завърналият се при “канарчетата” Тодор Неделев откри в 51-ата минута. Последва и първото попадение на Маркиньос за Пирин Благоевград, когато през 67-та минута откри след удар с глава. Избита топка от вратаря на Пирин Костов се озова в младокът Наско Милев, който успя да я прокара във вратата на “прлетата”. В последната 93-та минута, след грешка на Виктор Голас, Александър Дюлгеров успя да изравни Съставите на двата отбора:

Pirin-Botev-Plovdiv-2_2_2ПИРИН: Костов, Дяков, Дюлгеров, Сандев, Николов, Костадинов, Траянов, Сандански, Генов, Младенов, Тошев

БОТЕВ (Пловдив): Голас, Христов, Терзиев, Гамаков, Ощипко, Юсеин, Огнянов, Балтанов, Неделев, Кифуети, Нелсън