Футболистите на Пирин развалиха празника на треньора си

Състезателите на ОФК Пирин не успяха да поднесат подарък за рождения ден на треньора Наджи Шенсой.

наджи шенсой

Орлетата загубиха при гостуването на Берое с 1:3 и развалиха празника на специалиста. Днес Шенсой навърши 58 години, но тържеството по повод рождения ден ще бъде без особено настроение, след второто поредно поражение на зелен- белите.

В края на миналата годишна Пирин завърши първия дял от първенството със загуба от Славия, а сега стартира отново с поражение, този път от Берое. Пирин се оказва най- подходящия съперник за заралии, които в три мача този сезон записаха три победи. Днес първите 45 минути не предвещаваха подобен изход от мача. Те приключиха при равенство 1:1. Венци Василев откри в 10 минута, а Даниел Младенов при повторното си завръщане в Пирин изравни 14 минути по- късно.

През второто полувреме Неманя Милисавлевич с невероятен удар в 55 минута покачи на 2:1, крайния резултат оформи Исмаил Иса, не без помощта и на вратаря Красимир Костов. След тази победа Берое успя да измести Левски от второто място и вече изостава само на три точки от Лудогорец и върха. Пирин пък остава на предпоследното място. Днес освен голмайстора Даниел Младенов дебют за Пирин записаха новите попълнения Даниел Генов и Костадин Дяков, който влезе както резерва.