„Септември“ (Симитли) приземи „Марек“

Отборът, воден от бившия треньор на „Пирин“(Гоце Делчев) Тодор Киселичков разгроми с 4:0 дупничани

Двата тима изнесоха добра контрола, в която, играещият в четвърта дивизия възраждащ се тим на домакините се опитаха да бъдат равностойни на последния в „Б“ група, но не успяха да изпълнят до край целта си. Двубоят пък се првърна в рецитал на Владимир Каптиев, който напомни за себе си и реализира хеттрик. От друга страна резервите на „Септември“ показаха, чене отстъат на титулярите и бдят за всяка една възможност да докажат качествата си. Противно на доминацията на хората на Тодор Киселичков във владеенето на топката по-опасни в началото се оказаха футболистите от града на барикадите. В 12-та минута Владимиров проби добре, но само сантимтри не стигнаха на Нешев да запише името си сед голмайсторите. 18 мин. По-късно Иван Влахов стреля след центриране от пряк свободен удар, но не успя да преодолее безупречния ри реакцията си вратар на гостите. В 39-ата мин. Играчите на „Септември“ (Симитли) демонстрираха опита си и след грешка в защитата на „Марек“ Владимир Каптиев проби и откри резултата, матирайки Гоцев за 0:1. След традиционните смени на полувремето двата тима продължиха съерничеството си и през вторит 45 мин., когато доминирането на хората на Тодор Киселичков се открои оезателно и те безпроблемно нанизаха още 3 гола. В 62-та мин. Каптиев покачи на 0:2, а в  80-ата мин. От дузпа оформи хеттрика си. Крайното 0:4 фиксира Харалампиев в 83-ата мин. Мнозина се опитаха да си обяснят недостатъчно убедителната игра на дупничани с липсата на по-опитните Димитър Чечев, Росен Йорданов и Асен Васев, които са с контузии