Орлето от Добринище Б. Галчев с мач номер 100 в червено

Орлето от Добринище Борис Галчев получи почетен плакет и фланелка с номер 100 на гърба, символизиращ броя на мачовете му за ЦСКА. 32-годишният полузащитник навъртя юбилея в последния шампионатен двубой от есенния дял на първенството в Югозападната „В“ група срещу „Миньор“, но награждаването бе отложено, за да бъде отличен пред няколко хиляди екзалтирани червени фенове на „Българска армия“ преди победния четвъртфинал за купата на България срещу „Созопол“ с 3:0 в четвъртък.

Капитанът на ЦСКА и съотборниците му изравниха рекорда на ФК „Дупница“ от 1994 г., който досега беше единственият аматьорски тим, стигнал до полуфинал в борбата за втория по значимост трофей у нас. Преди 21 г. отборът от града на барикадите елиминира последователно „Нефтохимик“, „Пирин“ /ГД/, „Етър“, „Павликени“ и „Чирпан“, а пътят му към финала бе спрян от „Левски“, който спечели двете срещи със 7:0 и 3:0. Сините триумфираха след това с купата с успех срещу ФК „Пирин“ /Благоевград/ с гол в 88-та мин. на Илиян Илиев пред 16 000 зрители на националния стадион „Васил Левски“.