Няма да има рекорд: Вихрен първи вкара на ЦСКА

Оборът на ЦСКА записа десета победа във В група, но и допусна първи гол при гостуването си на Вихрен. Воденият от треньора Христо Янев тим победи с 5:1 и остава с пълен актив от 30 точки, но за първи път този сезон не запази чиста мрежа, след като в 81-ата минута Александър Бранеков си вкара автогол. Попаденията за „червентие“ срещу Вихрен реализираха Йордан Йорданов в 7-ата минута, Николай Цветков в 10-ата и 31-ата минута и Костадин Хазуров в 33-ата и 43-ата минута.
Така ЦСКА вече има 48 попадения на сметката си във В група срещу само един допуснат гол. Вихрен пък остава с 19 точки в актива си след този 10-и кръг. И петте гола за ЦСКА паднаха през първото полувреме, а през второто гостите намалиха оборотите.