„Медиус“ спечели футболният турнир „ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3“ в Сандански

61ed9b474def31444c1287d129235731Отборът на „Медиус“ спечели футболният турнир „ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3“ в Сандански.

В турнира участваха професионални футболисти, любители и юноши, който бяха разделени в 12 отбора. В първият ден се изиграха срещите от груповата фаза, а във втория полуфинал и финал. След групите преминаха отборите на „Изтребител“,“Фитнес The 1″, „“Изтребител“,“Фитнес The 1″, „Медиус“ и „Арена спорт“.

В двата полуфинала бяха „Изтребител“-„Фитнес The1“ и „Медиус“ – „Арена спорт“ и двете срещи завършиха на равно и след изпълнение на дузпи на финал се изправиха отборите на „Фитнес The 1“ и „Медиус“. Както всеки финал и този беше с много борба, техника и умения, но и двата отбора не се победиха в редовното време. При дузпите „Медиус“ показаха по-добра психика и победиха, на трето място завършиха „Арена спорт“.

След двубоите имаше и награждаване при което най-добър вратар стана Димитър Влахов, а голмайстор Георги Вълчев. Шампионите от „Медиус“ решиха да дарят паричната награда от 200 лв. за операцията на момче което пострада по време на турнира в единоборство.

Снимки: Студио 64

"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 1"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 2"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 3"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 4"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 5"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 6"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 7"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 8"Медиус" спечели футболният турнир "ИВЕМ ЛАЙФ КЪП 3" в Сандански снимка 9