„Созопол“ удари „Банско“

111727-fc-bansko-01

Отборът на Созопол се наложи с 1:0над „Банско“ в отложен мач от XXVIII кръг на „Б“ група.

Още в първите минути домакините натиснаха своя съперник, но така и не успяха да стигнат до гол, пишеfootball24.bg. Първо опасен удар на Цеков мина встрани от вратата наБанско, а в 11-ата силен изстрел на Георгиев бе избит с мъка от стража на гостите. В ответната атака съдията отмени попадение на Банско. В 19-ата минута Теменлиев трябваше да спасява опасен удар на Емилов. В 45-ата минута Капитанов излезе сам срещу вратаря на Банско, опита да си изпроси дузпа, но съдията му показа жълт картон за симулация.

В 64-ата минута Георгиев пропусна от чиста позиция, а 3 минути по-късно и Цеков имаше шанс да открие, но пропусна. В 77-ата минута играч на Банско игра с ръка в наказателното поле и съдията показа бялата точка. Васил Тачев не сгреши и донесе успеха на своя тим.