РОКАДА: Освободиха Бисер Михайлов от поста управител на „Напоителни системи“-клон „Струма-Места“

Бисер Михайлов е освободен от длъжността управител на „Напоителни системи“ ЕАД – клон „Струма–Места“, научи Pirinsko.com.

Той пое ръководството на клона през 2023 г., след като преди това беше областен управител на Благоевград. В рамките на управлението си Михайлов ръководеше дейността на ключовия клон на дружеството, който обслужва териториите на областите Благоевград и Кюстендил и стопанисва над 100 язовира и хидромелиоративни съоръжения.

Към момента няма официално обявена причина за освобождаването му, както и информация кой ще бъде назначен на негово място.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search