На 31 март в участъците Мелник - Петрич - ГКПП-Златарево и района на Гоце-Делчев, пътуването трябва да е с повишено внимание

Утре: Профилактика на камерите на тол системата в Пиринско

Профилактират камерите от тол системата, съобщиха от АПИ. Заради извършваните дейности, са въведени ограничения за автомобили и автобуси. На 31 март в участъците Мелник – Петрич – ГКПП-Златарево и района на Гоце-Делчев, пътуването трябва да е с повишено внимание. 

Във вторник от 13.00 часа до 14.00 часа,  движението по път III-108 Мелник – Петрич, в района на Рупите, ще се осъществява в една лента. До 12.30 часа преминаването по път III-198 Гоце-Делчев – ГКПП „Златарево“, в района на Струмешница /при 85-и км/, ще е поетапно в една лента за изпълнение на планираните дейности. В интервала от 12:30 ч. до 13 ч. ще се работи в района на Петрич /при 75-и км/, а до 15.00 часа, в района на село Калиманци /при 45-и км/.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира водачите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search