Отборът на Стрелкови клуб „Санел-Сандански“ грабна първото място на Международния турнир по спортна стрелба

На 11.05.2024 г. се проведе XI Международен турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „ЗПГ 2024“. Състезанието протече в две дисциплини: пистолет и пушка, и по 6 възрастови групи в дисциплина-момичета, момчета, юноши, девойки, мъже и жени.В състезанието взеха участие общо 35 състезатели от 9 отбора -3 от Северна Македония и 6 от България.В отборното класиране отборът на Стрелкови клуб „Санел-Сандански“ завърши на първо място с актив от 21т.На второ място се класира стрелкови клуб „Охрид“ с 18т.  На трето място се класираха отборите на стрелкови клуб „Спартак“ – Сандански и на Стрелкови клуб „Лихнидос“ – Охрид с еднакъв брой точки-11.Броят на точките се определя от заетите челни места в индивидуалното класиране.Поздравления за Стрелкови клуб „Санел“ и техния треньор Васил Попов!
Турнирът се организира от СК „Санел“, с подрепата на ЗПГ „Климент Тимирязев“ и община Сандански!