Банско с първа победа под ръковоството на Боби Хазуров

Отборът на Банско се завърна към победите ,след успех с 3:1 над Оборище Панагюрище.Това стана в среща от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион “Свети Петър” в курортния град. Това бе и първа победа за козлите под ръководството на новия наставник Борислав Хазуров. И първа от 9 мача насам, ако не се брои служебната победа над Чавдар Етрополе.

Опитният Йордан Лечов откри за домакините, а Иво Иванов изравни за панагюрци и полувремето завърши при този резултата..След почивката Георги Фикийн и Жоро Рошков вкараха съответно второто и третото попадение за домакините и оформиха крайният резултат.

Георги Кременлиев от състава на Оборище получи втори жълт картон от рефера Иво Андреев в продължението на мача и панагюрци завършиха мача с човек по-малко.

Банско е 11–и с 41 точки след този мач, а Оборище е 17-ти с 37 пункта.В следващия кръг за Банско предстои гостуване на дубъла на Славия, а Оборище приема Ботев Ихтиман.