Септември-Симитли победи заслужено втория отбор на Левски с 2:1

Отборът на „Септември“ (Симитли) победи заслужено с 2:1 тима на „Левски“ II (София) в мач от XVIII кръг на Югозападна Трета лига.

Страхотни голови попадения отбелязаха момчетата на Стефан Гошев. В 16-та минута за 1:0 отбеляза Симеон Димитров, познат на всички като Симба. Така завърши първата част на футболната среща.

През второто полувремена гостите изравниха резултата. Добрата игра на футболистите на ФК „Септември“ доведе до логиченото – точно попадение в 82-рата минута на Росен Петров изкова успеха с 2:1.

Ето и титулярният състав на „Септември“ (Симитли): Александър Марковски – вратар, Борислав Сандев, Юлиян Попев, Венцислав Маламов, Тодор Траянов – капитан, Красимир Великов, Лъчезар Дафков, Микаел Калу, Крум Николов, Симеон Димитров и Кристиян Михайлов.