Футболни надежди показаха таланти на турнир в Разлог

Иван Гюров, зам.- кмет на община Разлог, награди победителите от Юношеския футболен турнир, който се проведе на стадион “Септември”.
След два дни футболни емоции през изминалия уикенд, отбор “Румикото”, в състав В. Калпачки, Н. Гюров, Ив. Караджов, Д. Копанаров, Хр. Попадийн, К. Кулин, Кр. Чилев, А. Георгиев и А. Панков, оглави крайното класиране между формациите, набор 2008- 2011 година. Победителите вдигнаха купата за първо място, след като получиха златни медали и предметни награди, връчени от г-н Гюров. Призовата тройка бе допълнена от футболистите на “Струните на Орфей”и “Белица”.

Индивидуални награди по време на турнира заслужиха Виктор Калпачки за “Най- добър защитник”, Тодор Григоров- “Най- добър вратар”, а Краси Узунов – за “Голмайстор”.
В събитието, организирано от Община Разлог и ФК “Пирин” Разлог, участие взеха над 100 деца от цялата община и съседни населени места.