Банско с минимална загуба от Левски в контрола

отборът на банско

Отбоът на Банско загуби с минималното 0:1 контрола срещу Левски, играна на стадион „Георги Аспарухов” в София.

Единственото попадение в мача беше дело на Стефан Велев в 35-ата минута.

Тимът на Александър Томаш показа доста добро лице особено преди почивката, докато “сините” заслужено спечелиха и пропуснаха да го сторят с много по-голяма разлика.

Най-чистото положение за втородивизионния тим от Банско изтърва Виктор Шишков в 8-ата минута.

Нападателят бе изведен сам срещу Пламен Илиев, но изпрати топката високо над вратата на Левски.

В 28-ата минута Любомир Витанов стреля мощно, а стражът на домакините плонжира и изби силния изстрел в тъч.

След 35 минути игра Левски поведе в резултата. След пробив отляво Луис Педро подаде към Антонио Аниете, той стреля по трева, Пламен Колев спаси, а Стефан Велев бе най-бдителен, стигна първи до отбитата топката и от точката за дузпата я прати в мрежата на Банско за 1:0.

През втората част резервният вратар на Банско Александър Стоянов се прояви след удари от фаул на Мирослав Иванов и на Кристиян Петков и така резултатът се запази непроменен.