Хандбалният „Пирин-64“ Гоце Делчев разгроми Локомотив Мездра

През изминалата неделя, 13 февруари, от 14:00ч. в зала Спортен комплекс „Неврокоп Арена“, ХК „Пирин-64“ гр.Гоце Делчев победи като домакин отбора на ХК „Локомотив“ гр.Мездра с резултат 39:20.
Мачът се разви много добре за гоцеделчевските хандбалисти, след като още през първото полувреме успяха да направят разлика в резултат и тя да се задържи така до почивката.
През втората част ХК „Пирин-64“ успя да увеличи преднината си и така да затвори преждевременно мача.
Добра новина е и, че всички възпитаници на Николай Пиргов успяха да вземат участие в мача и се представиха на високо ниво.
ХК „Пирин-64“ – Гоце Делчев изказва благодарност на всички свои привърженици за подкрепата, която показваха на изминалия мач.