Германия се прехласна по Бербатов

main_b (4)„Старият Бербатов ядоса Шмид“, написа вестникът с най-голям тираж в Германия – „Билд“ след победата на Монако над Байер Леверкузен с 1:0 в Шампионска лига снощи.

Димитър Бербатов, който е бивш играч на Леверкузен, помогна на Монако за победата, като асистира за единствения гол на Жоао Моутиньо, а след успеха бе избран за играч на мача.

Благоевградчанинът свали с глава топката към португалеца, който реализира попадението в 61-а минута и попари надеждите „аспирините“ и техния треньор Роджер Шмид.

„Леверкузен загуби с 0:1 от Монако. Бившият нападател на Леверкузен Димитър Бербатов асистира за гола на Монако и ядоса треньора Шмид.

Бербатов беше напълно изключен от играта през първото полувреме и пипна топката едва 16 пъти. Но след това цапардоса „аспирините“, пише „Билд“.