„Пирин“ ГД с победа във Велинград

Пирин ГД

Изхвърленият от професионалния футбол от БФС „Пирин“ ГД продължава със стабилните си игри в Югозападната „В“ група. В срещат от Третия кръг неврокопчани победиха като гости „Чепинец“ във Велинград с 1:0.  Единственият гол вкара юношата на „Пирин 2001“ Ибрахим Мехремски през първото полувреме.  Неврокопчани завършиха мача  и с човек по-малко, след като през второто полувреме главният съдия на мача Тихомир Алексов вдигна червен картон на Благой Пасков. Юношата на ЦСКА, който мина и през „Пирин“ Благоевград, „Чавдар“ Етрополе и „Спартак“ Варна, през лятото дойде в Гоце Делчев. Любопитното е, че въпреки че „Пирин“ Гоце Делчев, бе напуснат от близо 15 човека отборът на Йордан Боздански играе много силно във „В“ групата. От началото на сезона записа 0:0 като гост на „Беласица“, победи „Рилски спортист“ с 3:1 и вече записа 7 точки от началото на сезона в актива си.

Автор: Стефан Дамянов, E79 News