Плетена и Червено знаме със силен първи двубой

Двата отбора не успяха да се победят

Отборите на ФК „Плетена“ Плетена и ФК „Червено знаме“ Кочан оставиха развръзката за втория двубой след равенство 2:2 в Плетена.

Двата отбора показаха хубави моменти и може би равенството бе закономерен резултат.

Първи в срещата удариха домакините, които успяха да отбележат в 20 минута на срещата след точен изстрел от номер 7 – Людмил Кехайов.

Отговорът на гостите не закъсня и само 3 минути по-късно номер 12 – Кристиян Тюфекчиев върна равенството на терена.

Импуслът от изравнителния гол доведе до пълен обрат за гостите, които в 32 минута отбелязаха отново, а голмайстор отново бе Кристиян Тюфекчиев. Така завърши и първата част от двубоя.

През второто полувреме и двата изпуснаха куп положения.

Всичко в срещата вървеше към победа за гостите, но в последната минута обаче, главният съдия – Иван Донев правилно посочи бялата точка и така домакините получиха правото да изпълнят дузпа.

Точен от бялата точка бе номер 2 – Фаим Маджаров , който остави интригата за втория двубой, който е седмица по-късно.