Цели 5 гола вкара “Места“ – Хаджидимомо във вратата на ФК „Стрела“- Вълкосел в местното дерби на Пиринската бундеслига

ФК „Места“ Хаджидимово буквално разби вратата  с 5:0  на  ФК „Стрела“ Вълкосел в среща от 17-ия кръг на А РФГ – Благоевград.

В едно от местните дербита  на Пиринската бундеслига този път нямаше интрига и домакините още до почивката водеха с 4:0.

Стефан Терзиев  вкара 3 гола за победата /10,35 и 40-та минути/, Стойл Сабахлъков се разписа в 15-тата минута  , а играещият президент Димитър Парасков оформи  петицата ,десет минути преди края на мача замълшил с разгромната победа .

Със спечелените три точки футболистите на Места- Хаджидимово се утвърдиха в челната тройка. Срещата бе  много коректна и не създаде никакви пролеми на съдийската бригада.