Първа победа в контролите на „Пирин” Бл

пирин бл

„Пирин” Бл победи „Германея” Сапарева баня с 3:1 в контролна футболна среща играна на базата в село Рилици. Това бе първа победа за „орлетата” в предсезонните контроли след загубата от „Лудоголец” с 1:5 миналия четвъртък. В 6-ата минута Васил Туджаров откри резултата за „орлета”. Преди седмица той се разписа и срещу шампиона „Лудогорец”. Във 2- мин. Тони Тасев покачи на 2:0. На почивката Йордан Самоковлийски пусна в игра Драги Коцев. За него това бе повторен дебют с фланелката на „Пирин”, след като през лятото на 2010 година бе продаден на „Локомотив” Пловдив. Въпреки че изкара само 30 мин на терена, той вкара третия гол в мача, в 63-ата минута. 7 минути по-късно Карачовски с удар от около 25 метра вкара почетния гол за „Германея” и оформи трайното 3:1. В събота от 14.00 часа „Пирин” Бл приема „Пирин” ГД в трета си контрола за сезона отново в Рилци. Въпреки че управителят на ОФК „Пирин” Николай Петрунов заяви, че Методи Костов ще остане в „Пирин” сред феновете упорито се говори, че Костов, който днес въобще не се появи на стадиона в Рилци ще отиде в „Миньор” Перник./ Е79