ФК Дебрен мачка като гост -Места – Изток “Б“ РФГ ФК Канина Гърмен – ФК Дебрен – 0 : 6

Убедителна победа постигна отборът на ФК Дебрен с 0 : 6 като гост срещу отбора на ФК „Канина“ Гърмен.

През цялото време от двубоя, гостуващият тим беше по – активният отбор и заслужено се поздрави с този разгромен резултат.

Резултатът в срещата откри Ваис Вранчев – 12-та минута, не бяха изминали и няколко минути и резулатът беше удвоен в полза на гостуващия тим с гол дело отново на Ваис Вранчев в16 -та минута.

Не закъсня и третият гол на Галип Вранчев в 32 – рата минута.

Този резултат се запази до края на първото полуввреме като в самото начало на второто и четвъртия гол бе забит във вратата на домакините, реализатор на който стана Изер Ибиш. Същия отбеляза гол във втория си пореден двубой.

Галип Вранчев отбеляза петият гол във срещата и негов втори в двубоя.

Точка на спора сложи един от най – опитните играчи на терена – Ибрахим Мазъл с гол в 80 – та минута. Срещата беше коректна и не създаде проблем на съдийската бригада, начело с Васил Бухов. Гостите от ФК Дебрен бяха подкрепяни от солидна публика, която остана много доволна от резултата.

Стартови състави:

ФК Канина Гърмен: 12. Костадин Разманов; 22. Тодор Пирнарев; 6. Ангел Терзиев; 3. Ангел Пашкулев; 14. Николай Ванков; 18. Христо Кременлиев; 9. Николай Шаматов; 15. Мохамед Летиф; 8. Георги Шекеров; 7. Стойко Кременлиев; 21. Николай Терзиев (17. Тома Терзиев; 10. Боби Филипов)

ФК Дебрен: 99. Елхан Сариев; 16. Галип Вранчев; 15. Сабри Чаушев; 7. Ружди Мазъл; 17. Исмет Пачеджиев; 2. Елвер Чаушев; 8. Ибрахим Мазъл; 11. Изер Ибиш; 6. Ваис Вълков; 10. Ваис Вранчев; 5. Фазли Билюков (14. Зюрет Кутелов; 9. Галип И. Вранчев)