Ветрен Полена постигна трудна, но сладка победа срещу Долна Градешница

Отборът на Ветрен Полена постигна трудна, но сладка победа срещу здравия отбор на Долна Градешница.

Първите 30 минути от мача, двата отбора се вкопчиха в много здрава битка, която на моменти излизаше извън контрол и главният съдия се налагаше да успокоява страстите с картони. Гостите от Полена поведоха в резултата след доста късметлийски, но и красив гол на Димитър Милчов. Така завърши и първата част.

Второто полувреме започна с натиск на домакините, от което се възползва доказан голмайстор като Атанас Топалов и направи резултата 0:2. След поредица от грешки в защита на Градешница, в 65-та мин отборът на Ветрен получи правото да изпълни дузпа, зад топката застана капитанът на отбора Петьо Крушалийски, който не сбърка. Четвъртият гол дойде след много майсторска асистенция на кмета на Полена Веселин Топузов към Атанас Топалов, който направи резултат 0:4 за Полена.

До края на мача домакините от Градешница хвърлиха всички сили в атака, но защита на Полена се справи с натиска и удържа резултата.

Въпреки напрегнатия мач, след края на мача 2та отбора демонстрираха колко много се уважат и запазиха добрия тон.