Голяма битка между отборите на Полена и Долно Осеново

В мач от първенството, ФК Долно Осеново гостува на ФК Ветрен Полена.

Мъжка игра, с много хъс, направиха момчетата на двата отбора.

В първото полувреме, изключителна и равностойна битка, която завърши с резултат 0:0. И двата отбора се бяха затворили, като дебнеха кой пръв ще направи грешка. Отлично се представиха и двете защити.

Публиката на Долно Осеново не спираше да подкрепя своите момчета и не даде и секунда спокойствие на бившите си играчи – Иван Найденов и Красимир Несторов.

Във второто полувреме, момчетата се завърнаха още по-мотивирани за победа. Отново равностойна игра, голяма битка, но в този мач, късметът бе на страната на футболистите от Полена. И въпреки доброто представяне на момчетата от Долно Осеново, след асистенция от Методи Крушалийски, Станислав Николов успя да отбележи първи и победен гол.

Срещата завърши с резултат 1:0 за ФК Ветрен Полена и въпреки съперничеството и здравата битка между двата отбора, капитаните Кристиян Крушов и Петьо Крушалийски се поздравиха приятелски и си пожелаха успех.

Мачът се игра на осветление на Арена Симитли.