Септември с убедителна победа в Кресна

При агитка от Симитли – 50 човека, отборът ни направи силен мач – като гост и победи Перун Кресна с 1:3.

В първото полувреме нашите момчета категорично надиграха отбора на Кресна, но изпуснаха доста положения. Около 30-та минута, резултатът бе открит и Септември поведе след автогол на футболист от Перун.

Двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:1.

Във второто полувреме Септември отново бе по-добрият отбор на терена. В 56-та минута Кристиян Михайлов отбелязва втори гол и така резултатът стана 0:2. В 65-та минута Влади Гогов се разписа с трети гол.

В края на мача, домакините отбелязаха почетен гол и така мачът приключи с резултат 1:3

За нас играха: Тейлър, Михайлов, Иванов, Тунтев, Вакадинов ( Николов ), Гогов, Петров, Лулейски ( Дафков ), Топузов, Карадачки, Хазуров (Георгиев ).