ПИРИН СЕ ДОБЛИЖИ ДО ЛИДЕРИТЕ

Футболистите на Пирин Гоце Делчев се доближиха на 4 точки от лидерите Перун (Кресна) и Малеш (Микрево), след като победиха Белица с 1:4 в отложен мач от първенството на А ОФГ- Благоевград.

Играчите на Румил Жотев не започнаха добре мача и в 9-тата минута домакините поведоха с 1:0, но в 21- мин. Борис Боянчев възтанови равенството с гол от дузпа. До края на полувремето гоцеделчевци си осигуриха надеждна преднина, като Стефан Терзиев в 34 мин. и Любен Димитров в 45 мин. вкараха за 1:3.

7 мин. след началото на втората част Ангел Кюмурджиев оформи крайния резултат 1:4.

В друг отложен мач Места (Хаджидимово) победи Пирин (Разлог) с 2:0.

Следващата седмица се подновява първенството в А ОФГ – Благоевгеад, като Пирин започват с гостуване на Граничар (Копривлен). Мача е на 24 февруари в неделя от 14:30ч.